Odborné a poradenské služby
Diana Dravecká
Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
- Obec
- Studenec
- Od roku
- 2026
- IČO
- 57 600 198
Diana Dravecká
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 053 04 Studenec
- Na trhu od
- 1. mája 2026
- IČO
- 57 600 198
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 70.20)
- Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Podnikanie v číslach
- 2026
- rok vzniku
- 4
- položky predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Diana Dravecká
Diana Dravecká – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Studenec. Podniká od 1. mája 2026.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania tvorí 4 položky, napríklad činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov, počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov a služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej….
Základné údaje
- Obchodné meno
- Diana Dravecká
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 57 600 198
- Dátum vzniku
- 1. mája 2026
- Miesto podnikania
- 053 04 Studenec
- Živnostenský register
- Okresný úrad Poprad, vložka č. 740-46780
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 70.20)
- Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 2. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Diana Dravecká zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 4 položky.
-
Činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov
-
Počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov
-
Služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej povahy
-
Sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Diana Dravecká?
Miesto podnikania je v obci 053 04 Studenec.
Čím sa Diana Dravecká zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Poradenské služby v oblasti podnikania a riadenia“ (70.20). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: činnosť podnikateľských, organizačných a ekonomických poradcov; počítačové služby a služby súvisiace s počítačovým spracovaním údajov; služby v oblasti administratívnej správy a služby organizačno-hospodárskej…; sprostredkovateľská činnosť v oblasti obchodu, služieb a výroby.
Aké je IČO – Diana Dravecká?
IČO je 57 600 198.
Odkedy podniká Diana Dravecká?
Podnikanie začalo 1. mája 2026.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.